Hakkımızda

Biz Kimiz?

Beylikdüzü günlük kiralık daire ve Beylikdüzü günlük kiralık apartlarımız ile farklı ülke ve şehirlerden İstanbul’u gezmek veya iş nedeniyle kısa süreli konaklama ihtiyacı duyan misafirlerimizi konaklamaktan gurur duymaktayız.

 

Kendi bünyemizde doğal ve şeffaf hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimizin konforlu ve rahat konakla ihtiyacını gidererek memnuniyeti sağlamaktayız. Günlük kiralık dairelerimiz oldukça kaliteli ve profesyonelce yönetilerek bulunduğu konum ve uygun fiyat avantajıyla siz değerli konuklarımıza güvenle hizmet vermektedir.

 

Konfor Suit olarak web sitemiz ile daha çok misafire ulaşarak kolay ve pratik konaklamanın reklamını yapıyor siz değerli misafirlerimizi bilgilendirerek şeffaf ve samimiyet ile ulaşmaktayız. Dairelerimiz de bulunan sıcak su, klima, televizyon, internet, jakuzi ve 7/24 resepsiyon hizmetiyle uygun fiyatlara misafirimiz olabilirsiniz.

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire
Misyon

Konaklama sektöründe İstanbul’un en kalabalık ve gözde semtinde uzun yıllar hizmet vererek  birçok farklı şehir ve ülkelerden gelen misafirlerimizin memnuniyetini sağladık.

Vizyon

Konfor Suit ailesi olarak Beylikdüzü günlük kiralık dairelerimiz de konaklayacak misafirlerimiz için sürekli kendimizi geliştirerek sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz.

Kalite Politikamız

Konaklama hizmeti önemli ve hassas bir sektördür. Bizler de bunun bilincinde olarak misafirlerimizin konforunu ve rahatlığını sağlayacak lüks ve kaliteli dairelerimizi hizmete sunmaktayız.

Konfor0%
Kalite0%
Güvenirlik0%
Hijyen0%
Müşteri Memnuniyeti0%
0553 183 20 29

Call Now

×